داستان ما چیه؟!

اول داستان ما

داستان بر میگرده به سال هزارو سیصدو هفتاد و نه ، داستان آشنایی منو شریک الانم ، زمان گذشت و گذشت و چرخ گردون ما رو رسوند به اینجا ، جایی که تونستیم با هم یه عرصه کوچیک رو برای خدمت‌رسونی به مردممون فراهم کنیم. خدمت ما کم کردن و به صفر رسوندن واسطه‌هاست. گشتیم و گشتیمو تو عرصه چرم کیف چرم و… تونستیم وارد بشیم و جنس هایی رو در دسترس شما قرار بدیم که مستقیم از تولیدکننده گرفته میشه و با سود بسیار ناچیز به دست شما میرسه خدمت ما اینه که جنسی که داخل کارگاه (موقعیت مکانی تهران) تولید میشه و به قیمت چند برابر این قیمت هایی که در سایت دکان چرم قرار گرفته در اقصا نقاط ایران به فروش میرسه با قیمتی در حد قیمت کارگاه به دست مشتری عزیز می رسونیم امیدوارم که شما هم از خریدتون از سایتمون رضایت کامل رو داشته باشید.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال در مورد محصولات می توانید با پل‌های ارتباطی پایین با ما در ارتباط باشید:

تلفن تماس: ۹۸۹۹۱۸۰۸۴۲۱۲+

آدرس ایمیل:

تلگرام:

اینستاگرام:

واتس آپ: ۹۸۹۹۱۸۰۸۴۲۱۲+

سخن پایانی

محصولات موجود در فروشگاه دکان جرم ، از بهترین نوع چرم و یراق آلات با ضمانت مادام العمر تولید شده و اگر از چرم آن خوب مراقبت کنید هیچ جای هیچ نگرانی برای خرابی محصول نیست. محصولات کاملا ایرانی و دست دوز می باشد و امیدواریم از خرید خود خرسند باشید.

It’s essential that the final paragraph supports the previous paragraphs and should you use examples to demonstrate the links between the last paragraphs you supply https://essayspirit.com/ additional information that is vital to back up your ideas.

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.